Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Клипови за хартија од розови џамбо Данронг, 265 парчиња хартиени клипови, големи клипови за Pape за документи идеални за дома, училишна и канцеларија

Клипови за хартија од розови џамбо Данронг, 265 парчиња хартиени клипови, големи клипови за Pape за документи идеални за дома,

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет : Пакетот вклучува 260 големи клипови за хартија. Премиум материјали и економични-овие премиум материјали им служат на канцелариските хартиени врски со голема мазност, издржливост и отпорност на 'рѓа, направени да траат, со убава цена, што е многу економично. Совршени подароци за деца, наставници, студенти, персонал, офицери и многу повеќе.0x0,43 инчи (l x w). Лесно за чување : . Мулти - Цел : Не само што може да се користи за клипување канцеларии, училишни и дневни документи за датотеки, туку може да се користат и како DIY, обележувачи, клипови со фото албуми, држачи за визит -картички и клипови со пликови. Овие хартиени клипови помагаат во организирање на сметки, документи, училишни работи, документи, есеи на час и маркер на страници за читање, организатори на накит, занаети и така натаму. Издржлив и отпорен на 'рѓа материјал : . Големите хартиени клипови лежат во пластичен сад со 6 одделени прегради. Едноставно контактирајте го нашиот директно преку системот за пораки. Едноставно контактирајте го нашиот директно преку системот за пораки. Гаранција - Ние стоиме покрај нашите производи и нудиме Поставување на прашања без прашања дали имате проблеми со вашиот производ.

Кон својствата

src=https:
//images-na.ssl-images-/images/G/01/x-locale/common/grey-pixel.gif class=a-lazy-loaded data-src=https
This item :

Производи во категоријата