Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Клипови за Нокти за коса За Жени, 6 Спакувајте 3.2 Средни Правоаголни Клипови За Коса За Густа Коса &засилувач; 2 Мали Квадратни Клипови За Канџи За Тенка Коса, 2 Стилов?

Клипови за Нокти за коса За Жени, 6 Спакувајте 3.2 Средни Правоаголни Клипови За Коса За Густа Коса &засилувач; 2 Мали Квадратни

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ви обезбедува шармантен и елегантен изглед. Може добро да одговара со секоја облека. Висококвалитетен Материјал : нашите квадратни клипови за канџи се изработени од висококвалитетни пластични материјали и безбедна метална пружина, моќната метална пружина и дизајнот на испреплетените заби му овозможуваат цврсто да ја држи косата и нема да му наштети на скалпот. Добар Помошник За Вас Овие клипови за канџи за густа коса можат цврсто да ја фатат вашата коса. Прекрасен Подарок За Одмор овие клипови за коса можете да ги испратите на вашата девојка, сестра, сопруга или мајка како подарок На Денот На Жената, Денот на Мајката, Роденденот, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и новата година. Погоден е за забава, церемонии, роденден, теретана, банкет, состаноци, работа и секојдневно носење. Ослободете ги рацете кога работите домашна работа, шминкање, бањање, готвење, чистење лице и така натаму. Ако имате многу густа коса, можете да ја зацврстите косата во елегантна полупунџа.

Кон својствата

Производи во категоријата