Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Книга За Нарачки за купување, Cbnls, 3-Делови, 8-3/8X10-13/16, 50bk/PK Quty: 5

Книга За Нарачки за купување, Cbnls, 3-Делови, 8-3/8X10-13/16, 50bk/PK Quty: 5

DEN 1670.24
 

Производот е достапен
Достапност

Книга За Нарачки за купување, Cbnls, 3-Делови, 8-3/8"X10-13/16", 50 BK/PK. Книгата за нарачки за купување нуди доволно простор за набројување на вашите артикли и формат без јаглерод, три дела. Трипликатниот формат вклучува оригинали во бело, дупликати во канаринец и трипликати во розова боја. Секоја форма нуди простор за името, адресата, адресата за испорака, датумот, датумот што се бара, начинот на испорака, условите за испорака и името на агентот за набавка. Списокот од 12 ставки ви овозможува да наведете количина, опис на производот, цена и единица. Завиткајте го задниот капак спречува " напиши преку."Прикажаната големина го означува мерењето на одвоената форма. Книгата содржи 50 комплети.

Кон својствата

Производи во категоријата