Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Коаксијален кабел на Волфрант Антена, Burr Design 7 Core Coaxial Cable за замена на делови за електронски делови за канцелариски електричен за домашна мрежа

Коаксијален кабел на Волфрант Антена, Burr Design 7 Core Coaxial Cable за замена на делови за електронски делови за канцелариски

DEN 1470.40
 

Производот е достапен
Достапност

Може да се користи за ТВ -радиодифузија, телефонски пренос на долга долга дистанца, врски со кратки страни помеѓу компјутерските системи и мрежите од локалната област. Коаксијалниот кабел може да се користи за пренесување на аналогни сигнали и дигитални сигнали, со силна практичност. Надворешната кожа е изработена од ABS материјал, кој е отпорен на оксидација и корозија и може да се користи во затворено и на отворено. Коаксијалниот кабел од 7 -те кокошки, има добра спроводливост и не е лесно да се свитка или да се скрши. Коаксијалниот кабел усвојува обликување со едно дело без дизајн на закопчување, сјајно надворешно и помазна инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата