Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кобај Премиум 16,5 ”Мат злато метална облека клипови закачалки, закачалки со тешки здолништа, метални решетки за панталони што не се клипови, приказ и складирање на ?

Кобај Премиум 16,5 ”Мат злато метална облека клипови закачалки, закачалки со тешки здолништа, метални решетки за панталони што

DEN 799.84
 

Производот е достапен
Достапност

Флексибилни - Нашите закачалки можат да бидат погодни за деца, возрасни и бебе за плакарот. На рамената има и 2 прецизно исечени степени за висечки вртоглави кошули и фустани. Кога купувате, закачалките за облека се фаќаат против кожата долго време, што нема да предизвика алергии. Големината на закачалките за метална облека и панталони е флексибилна за сите возрасни групи, кои секогаш се користат како закачалка за бебиња за расадник, за облека за возрасни и за панталони за возрасни. Овие луксузни закачалки за метална облека се за разлика од останатите, кои се изработени од исклучителен квалитетен алуминиум со сите практични карактеристики како жлебна винил покриена пантолова, и контурирана линија на рамото со совршено исечени степени. Алуминиумска легура од 360 степени им овозможува на корисниците лесно да висат облека од кој било агол. Висок квалитет - сет од 30 закачалки за костуми со метални пакувања. Закачалките се изработени од бакарен обложен процес со супериорна способност за лежиште, построги и потрајни за држење облека без свиткување. Безбедност-Површинскиот слој на нашите закачалки за облека користи безбеден слој со висок степен и е тестиран за анти-алергично и ослободување во боја.Прекрасната луксузна матна златна метална закачавања сигурно ќе ја подобри вашата облека за висина. Цврстата облека од шината може да носи тешка зимска палто и џемпери полна со вода.

Кон својствата

Производи во категоријата