Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Коко 160pc 12x15 mm Премиум Пони Монистра, Нараквица Кул Монистра, Мониста За Коса Плетенки, Мониста За Деца Занаети, Пластични Монистра, Коса Мониста За Плетенки За Девој

Коко 160pc 12x15 mm Премиум Пони Монистра, Нараквица Кул Монистра, Мониста За Коса Плетенки, Мониста За Деца Занаети, Пластични

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Идеален за деца занаетчиски проекти, плетење мониста за коса, правење ѓердан и нараквица. Тие исто така се направени со голема големина од 15 х 12 мм во дијаметар и имаат дупка што е околу 7мм. Овие монистра од пони се добро изработени со живописна боја и мазна површина. Не само монистра, ние ви испраќаме пакување од 275 парчиња гумена лента за да започнете лесно.Одлично за Занаетчиски Проекти : монистра За Накит, Украси, Синџири За Клучеви, Монистра За Коса – Тркалезна Пластична Мушка со Централна Дупка, Дијаметар од 15 мм, 170 Монистра/торба.

Кон својствата

Производи во категоријата