Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КОЛБАТ Кафе Кригла Решетката Чаша Диспензерот Вода Кулер Диспензерот За Еднократна Употреба Чаша Диспензерот За Еднократна Употреба Решетката За Чаши Организато

КОЛБАТ Кафе Кригла Решетката Чаша Диспензерот Вода Кулер Диспензерот За Еднократна Употреба Чаша Диспензерот За Еднократна Употреба

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

кафе чаша диспензерот Опис На Оваа ставка Е диспензерот за чаши за еднократна употреба. Држач За чаши за уста : ДРЖАЧ за ЧАШИ за БАЊА - бања за дозер за чаши 3 мл 5 мл може да биде над секој мијалник во бањата,кујната. - Материјал : АБС Чаши За Плакнење Држач За Складирање - Големина : 8х8х9см решетка за диспензерот за чаши за еднократна употреба-Држи 20-30 хартиени или пластични чаши чиј дијаметар е помеѓу 57-66мм кутија за складирање хартиена чаша. Држачи За Чаши за еднократна употреба : Држач За Чаши За Диспензерот : можете да го поставите на работната површина за лесно извлекување. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Држачот За Чаши-наопаку дизајн, чувајте ги чашите од прашина и лесно се полнат чаши штандови за хартиени чаши - Издавањето по една чаша секој пат е корисно за да се намали диспензерот за хартиена чаша за еднократна употреба за отпад.

Кон својствата

Производи во категоријата