Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Колекција на селска куќа 8 x 8 мини бурлап перница и пек

Колекција на селска куќа 8 x 8 мини бурлап перница и пек

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Бурлап. Вклучува перница со изглед на вреќа за напојување и графичка уметност. Вклучени, патент, за печење перница и форма вклучени. Направено од 100 проценти памук. Мери приближно 8 x 8 инчи. Донесете гроздобер шарм во вашиот дом со оваа домашна декорација. Колекцијата „Кантри Хаус“ нуди висококвалитетни украси за домашни украси и дрво. Секоја уникатно дизајнирана декорација носи радост и мир во вашиот дом. Тие прават срдечен подарок за специјалните луѓе во вашиот живот.

Кон својствата

Производи во категоријата