Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Колпин 3500# Винч-Челичен Кабел-25-9350

Колпин 3500 Винч-Челичен Кабел-25-9350

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува тешки жици, брз ремен за поврзување, кабли за батерии, врвни контроли за монтирање на рачката и хардвер за монтирање. Freeономско бирање за бесплатно вклучување на спојката. Монтирањата На Винч Се Продаваат Одделно. Одлично за орање и обновување на возилото. Достапни во 2500#, 3500# и 4500 # фунти модели.

Кон својствата

Производи во категоријата