Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Колумбија Машки Супер Задна Вода Краток

Колумбија Машки Супер Задна Вода Краток

DEN 599.04
 

Производот е достапен
Достапност

Направено од 100% најлон. НАПРАВЕНИ ЗА ПЛИВАЊЕ : овие пфг пливаат подготвени шорцеви беа дизајнирани за акција на брегот или во сурфање — и брзата сува ткаенина ги проширува овие шорцеви во удобно целодневно носење. Издржливи, удобни и разноврсни, тие вклучуваат два рачни џебови, џеб за товар и заден џеб со патент.

Кон својствата

Производи во категоријата