Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комбо комплети за додатоци за акција Navitech 18-во-1 со Combo Combo со ACTION CASTOM-компатибилен со акционата камера во Хонгдак

Комбо комплети за додатоци за акција Navitech 18-во-1 со Combo Combo со ACTION CASTOM-компатибилен со акционата камера во Хонгдак

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати. Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, клип за ротирајбал, монтирање на велосипед, клуч, монтирање на чаша за вшмукување, кутија за камера, торба за носење на влечење, стап за шипки, рачен монопод, селфи стап, 2 x изборот на камера монтирање и 2 x адаптери за статив. Официјален производ и пакување на Navitech. 12 -месечна гаранција. 1 x лента за лента на ременот на главата монтажа 1 x лента за ременот на градите монтирање 1 x лента за зглобот монтажа 1 x 360 степени ротирачки ранец клип монтирање 1 x држач за лента за велосипеди држач за држач 2 x велосипед држач за монтирање адаптер за вшмукување на карто 1 x Extendable рачка Monopod 2 x рачка монопод адаптер 1 x лебдечка рачка зафат 2 x површина Брзо ослободување тока 2 x површина j-кука тока 2 x палци 1 x клуч 1 x торбичка.

Кон својствата

Производи во категоријата