Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комбо -пакет со 4 парчиња вредност на премија за заштитен силиконски покритие на кожата за далечински контролер на Nintendo Wii и Nunchuck, Green & Pink

Комбо -пакет со 4 парчиња вредност на премија за заштитен силиконски покритие на кожата за далечински контролер на Nintendo

DEN 1008.00
 

Производот е достапен
Достапност

note : Note : Случај не е компатибилен со контролорите со Wii Motion Plus. Додадете прскање на боја на вашиот далечински управувач на Nintendo Wii и Nunchuk и обезбедете момент околу заштитата од гребнатини, нечистотија и маснотии предизвикани од секојдневната употреба (и злоупотреба). Додадете прскање на боја на вашиот Nintendo Wii Re. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да ја отстраните кожата. Чувајте го вашиот Nintendo Wii Controller & Nunchuk Safe & заштитен со стил со овој случај на силиконска кожа. Произведено со употреба на врвен девица силиконски материјал.compabtital со Nintendo : Wii. Додадете прскање на боја на вашиот далечински управувач на Nintendo Wii и Nunchuk и обезбедете момент околу заштитата од гребнатини, нечистотија и маснотии предизвикани од секојдневната употреба (и злоупотреба). Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да ја отстраните кожата. Суперсонализирајте го секој од далечински управувач на Wii и Nunchuk со различни бои за секој член на семејството. Чувајте го вашиот Nintendo Wii Controller & Nunchuk Safe & заштитен со стил со овој случај на силиконска кожа.

Кон својствата

Производи во категоријата