Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комбо За Вода И Четка за Заби Во еден, 600мл Орален Наводнувач и Електрична Четка за Заби со 7 Млазни Врвови, 2 Глави За Четки За Белење На Четки За Заби, Забен Конец За В

Комбо За Вода И Четка за Заби Во еден, 600мл Орален Наводнувач и Електрична Четка за Заби со 7 Млазни Врвови, 2 Глави За Четки

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно контролирајте го протокот на вода со удобен прекинувач за рачка за вклучување/исклучување, врвот На Конецот ротира 360 степени за лесен пристап до сите области на устата. 360° Вртлива Рачка. НАШИОТ КОНЕЦ за вода од 0,6-0,8 мм УЛТРАЗВУЧЕН КОНЕЦ за ВОДА за заби е потенок од нормалните други и прецизно ја отстранува храната и лошите бактерии кои предизвикуваат лош здив, чисти меѓу забите и ги масира непцата. Резервоарот е безбеден за миење садови со врвна решетка за лесно чистење. ПОТИВКА И ПОБЕЗБЕДНА УПОТРЕБА : додека користите, комбо за вода и четка за заби во едно ќе предизвикаат пониски од 75 децибели, водените конци за заби нема да предизвикаат многу звуци при употреба. 10х Ефект На Чистење од рачна четка за заби И 3Х од обична електрична четка за заби.

Кон својствата

Производи во категоријата