Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компанија за глава на Geekria, компатибилен со Bose QC45 QuietComfort 35 II, QC35, QuietComfort 25, QC25 Слушалки/Заштитник на лентата за глава/Поправка на подлогата за подлога на капакот на ка?

Компанија за глава на Geekria, компатибилен со Bose QC45 QuietComfort 35 II, QC35, QuietComfort 25, QC25 Слушалки/Заштитник

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

Може да се примени на различни сценарија, како што се учење, слободно време, спорт, итн. Оваа лента за глава е компатибилна со Bose QC45, Quiet Comfort35 II, Tiet Comfort35 (Серија I), QC35, Quiet Comfort25, QC25 слушалки. Не е потребна алатка. Димензии на производот : 6,7 x 3,3 инчи (17 x 8,5 см), боја : црна. И може да се носи удобно на главата, избегнувајќи триење помеѓу главата и слушалките. По чистењето, може да се користи постојано без да влијае на нормалната употреба на лентата за глава. Се вклопува во рамките на оригиналната лента за глава и се нагоре на место. Оваа лента за глава е компатибилна со Bose QC45, Quiet Comfort35 II, Tiet Comfort35 (Серија I), QC35, Quiet Comfort25, QC25 слушалки.

Кон својствата

Производи во категоријата