Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет Хартија ЗА Завиткување ЗАВИТКУВАЊЕ-Елегантен Дизајн На Океанот На Китови Со Метална Фолија Сјај Пакет Хартија За Завиткување Со Подарок лак &засилувач; ле?

Комплет Хартија ЗА Завиткување ЗАВИТКУВАЊЕ-Елегантен Дизајн На Океанот На Китови Со Метална Фолија Сјај Пакет Хартија За Завиткување

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

ПАКЕТ : пакетот вклучува 4 ролни хартија за завиткување (30 "x120") со решетки на задната страна; 9 се лакови за подароци од 3 инчи, 18 се ознаки за подароци, 5 листови налепници за подароци, 3 Панделки (3 Бои, 10 M/Боја), координираниот сет може да ги задоволи вашите потреби за завиткување подароци. ДИЗАЈН НА ОКЕАНОТ : комплетот океански кит е координиран во боја и ги има сите парчиња што ви се потребни за да ги завиткате подароците. Координативниот сет е одличен квалитет и лесен за употреба и ќе направи вашата сегашност да изгледа убаво. МЕТАЛЕН СЈАЈ : 4 видови дизајни на океански теми со сјај од метална фолија, завиткајте подароци со оваа хартија ќе го направат поубаво. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : нашата хартија за завиткување е изработена од материјал со врвен квалитет, густа и не лесно кине или искинува. Во меѓувреме, секој од нив има решетки на задната страна за директно сечење и совршено завиткани подароци. КОРИСТЕТЕ ЈА ЦЕЛАТА ПРИГОДА : Совршена За роденден, одмор, забава, туш за бебиња и повеќе прилики подароци заврши. Одличен е и за занаетчиски проект.

Кон својствата

Производи во категоријата