Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за фини детали за боја, 6 парчиња минијатурни уметнички четки за фино детали, уметничко сликарство - акрилик, акварел, масло - минијатури, модели, комплети за

Комплет за фини детали за боја, 6 парчиња минијатурни уметнички четки за фино детали, уметничко сликарство - акрилик, акварел,

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Најлонската коса не би залутала или раширала додека сликал. Должина : околу 17,8 см. Работи одлично за професионалци, студенти по уметност и почетници. Должина : околу 17,8 см. Вклучува изнови за детали од 6 парчиња во големина 0, 00, 000. Најлонската коса не би залутала или раширала додека сликал. Без мавтање и пролевање на косата. Без мавтање и пролевање на косата. Наменето за лесен зафат и совршена рамнотежа.Овие комплети за четки за бои доаѓаат со детали за четки со големина : 0#, 00#, 000#, 2 парчиња од секоја големина.

Кон својствата

Производи во категоријата