Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за кондензатор Futeni 1000pcs 1UF 2.2UF 3.3UF 4,7UF 10UF 22UF 33UF 47UF 100uf 50V 25V 16V 10V 4 * 7mM Алуминиумски кондензатор на кондензатор на кондензатор

Комплет за кондензатор Futeni 1000pcs 1UF 2.2UF 3.3UF 4,7UF 10UF 22UF 33UF 47UF 100uf 50V 25V 16V 10V 4 * 7mM Алуминиумски кондензатор

DEN 332.80
 

Производот е достапен
Достапност

капацитивност. 1.capacitor е широко користен за компресори на воздухот, пумпи за вода, мијалници за притисок, климатизери, машини за перење, мотори, генератори, HVAC, вентилатори, вежби, распрскувачи, пили, меленици, итн. 2. Висока прецизност и стабилност. Совршено точен за леб. 3.Електролитички кондензатори се користат во уреди за домаќинства и разни електронски производи. 4.Перактивно за работа за поправка и проекти за DIY. капацитивност. 1.capacitor е широко користен за компресори на воздухот, пумпи за вода, мијалници за притисок, климатизери, машини за перење, мотори, генератори, HVAC, вентилатори, вежби, распрскувачи, пили, меленици, итн. 2. Висока прецизност и стабилност. Совршено точен за леб. 3.Електролитички кондензатори се користат во уреди за домаќинства и разни електронски производи. 4.Перактивно за работа за поправка и проекти за DIY. капацитивност.

Кон својствата

Производи во категоријата