Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за модел на модел на смола од 1/24 смола Антички пеколен модел на воин воин

Комплет за модел на модел на смола од 1/24 смола Антички пеколен модел на воин воин

DEN 1543.84
 

Производот е достапен
Достапност

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна. Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1 : 24 Note : Unpicted и Unassembledage Range : > 14 години Олд Гендер : Unisexwarning : Not Edible Note : Figurinestype : Static Features : Dee Casting Theme : Воена тема : Филм и ТВ нота и слики што може да се украси за дневни соби, простории за студии, канцеларии, спални соби и повеќе!.

Кон својствата

Производи во категоријата