Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за монтирање на Скот Пол за систем за диспензери за мега кертриџ, за салфетки за хартија за еднократна употреба Скот, 1 комплет/случај

Комплет за монтирање на Скот Пол за систем за диспензери за мега кертриџ, за салфетки за хартија за еднократна употреба Скот,

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

1 комплет за монтирање на Скот Пол за мега систем за диспензери за салфетки со кертриџ по нарачка. Полнењето на салфетката со мега со кертриџ Скот (продадено одделно) доаѓа со 875 салфетки за хартија; Секоја салфетка мери 6,5 "x 8.4" и се пред-натоварени и склопени за еднократно издавање. Системот за диспензери за капаци на мега -мега -мега кертриџ се продава одделно. 0. 0. правење позитивно влијание. Не е опремата што ја користите, услугите што ги давате или зградата што ја окупирате што го придвижува вашиот бизнис напред. Тоа се вредните луѓе што ја сочинуваат вашата работна сила. Поделбата на корпорацијата Кимберли-Кларк, професионалец Кимберли-Кларк е фокусиран на обезбедување решенија за B2 B кои ви помагаат да направите позитивно влијание врз луѓето што најмногу се важни. Помагајќи да користите и да трошите помалку. На Kimberly-Clark Professional, ние се стремиме да ја подобриме одржливоста на нашите производи и да имаме позитивно глобално влијание.

Кон својствата

Производи во категоријата