Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за одржување на дупката, 13 компјутер

Комплет за одржување на дупката, 13 компјутер

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Производител : Запад. Земја на производство : Кина. Сечење на електрична енергија и пила. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Комплет за пила за одржување, број на парчиња 13, материјал за заби, дво-метал, не е вклучен арбор дизајн, опсег на големини на пила 3/4 во. до 2-1/2 внатре, големината на видот вклучува 3/4 in., 7/8 in., 1-1/8 in., 1-3/8 in., 1-1/2 in., 1- 3/4 in., 2 in., 2-1/4 in. и 2-1/2 внатре, макс. Длабочина на сечење 1-1/2 in., Дрво, пластика и кој било машински метал, заби по инч 4/6, варијабилен терен во стилот на теренот и позитивна гребло, големина на конец 1/2-20 и 5/8-18, замена на арборот бр. Бр. 29 VU95, 29 VU99 или G7582793, Shank Size 7/16 IN. Хекс.

Кон својствата

Производи во категоријата