Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за по пошта на Aviditi Quick PAC Поли Поли Поли, бело

Комплет за по пошта на Aviditi Quick PAC Поли Поли Поли, бело

DEN 1884.00
 

Производот е достапен
Достапност

Комплетите за преносни ленти се самостојни и преносни за употреба каде било во магацин. Комплетите носат сè што е потребно за апликации за брза лесна лента. Комплетот вклучува затегнувач/секач. Земја на потекло : Кина. Комплетите за преносни ленти се самостојни и преносни за употреба каде било во магацин. Комплетите носат сè што е потребно за апликации за брза лесна лента. Комплетот вклучува затегнувач/секач. Земја на потекло : Кина. Партнери на кутии PSPAKIT Поштенски одобрен комплет за полиња.

Кон својствата

Производи во категоријата