Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за Виси слика 50lb Плетенка Жица За Слика Тешка Жица За Слика За Слика, Часовник, Уметничко Дело Виси

Комплет за Виси слика 50lb Плетенка Жица За Слика Тешка Жица За Слика За Слика, Часовник, Уметничко Дело Виси

DEN 95.84
 

Производот е достапен
Достапност

Универзален Хардвер За Слики За Дома и Канцеларија : Практична алатка за употреба при украсување канцеларија или дом со избрани мали слики. Нашиот Комплет За Жица За Слики и Закачалки за Слики е идеално решение за секој што сака да ги обеси своите слики, слики или друг ѕиден декор со леснотија и самодоверба. Ракавите се направени од алуминиум.Специјално за мали слики. Нашиот Комплет За Жица За Слики и Закачалки за Слики е разноврсен и лесен за корисниците, што го прави совршен избор и за почетници и за искусни закачалки за слики. Овој комплет вклучува висококвалитетна жица за слики и силни, издржливи закачалки за слики, осигурувајќи дека вашиот ѕиден декор останува безбедно на своето место. Лесно За Инсталирање : Прво да го навртувате прстенот Д во задниот дел на рамките за слики, а потоа да се поврзете со жица, нема потреба од помош од вработен работник. Закачалките за слики, од друга страна, се лесни за инсталирање и можат да држат широк спектар на големини и типови на слики. Едноставниот и интуитивен дизајн на овој комплет му олеснува на секој да ги обеси своите слики, слики или друг ѕиден декор со доверба. Три начини за инсталирање опционално : Д прстен само, Д прстен со жица, плус ракав за затегнување.

Кон својствата

Производи во категоријата