Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Компјутерска Веб Камера ХД ВЕБ Камера УСБ Компјутерска Камера Вградена Микрофон За Намалување На Бучавата Флексибилна Ротирачка Стендер Веб Камера

Компјутерска Веб Камера ХД ВЕБ Камера УСБ Компјутерска Камера Вградена Микрофон За Намалување На Бучавата Флексибилна Ротирачка

DEN 1145.60
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен за разговор со клиенти на компанијата на лаптоп во канцеларија и групно видео што комуницира на десктоп компјутер кога сте дома. Веб камера за Стриминг - - - HD 648x480 пиксели ви овозможуваат висока дефиниција со вистинска слика во боја, јасна без изобличување; Снимање на највозбудливите детали на секои 30fps. Микрофон За Намалување на бучавата - - - USB Компјутер Веб Камера Со Вграден Сештонасочен Микрофон За Намалување На Бучавата, супериорно стерео аудио, овозможува јасно и природно снимање на звук во рамките на 10 метри, тоа е најдобриот избор на видео конференција за излезен звук јасно во бучна средина. Лаптоп камера со широк Екран - - - ротациона камера со целосно движење од 360 степени, со подготвена основа за држач што не се лизга, го олеснува повикувањето и снимањето во секое време, секој агол. Приклучок и репродукција - - - дизајн без Погон, Вграден УСБ-кабел долг 1,2 метри, Приклучок и игра со која било работна површина или лаптоп, многу поврзување и широка компатибилност, брза брзина на пренос, приклучок и игра.

Кон својствата

Производи во категоријата