Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кон Терминал Блок Ф 8 ПОС 3.81 мм УЛ Кабел Монтирање 11а / Контакт

Кон Терминал Блок Ф 8 ПОС 3.81 мм УЛ Кабел Монтирање 11а / Контакт

DEN 580.00
 

Производот е достапен
Достапност

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Застарен Тип : Терминален Блок Пол : Ф Број На Контакти : 8 Терминален Чекор (мм) : 3.81 Број На Редови : 1 Број На Кола : 8 Ориентација На Телото : Директен Максимален Рејтинг На Струја (А) : 11/Контакт Максимален Рејтинг На Напон : 300ВАК Отпорност На Изолација (Мохм) : 1000 Минимална Работна Температура (°C) : -40 МАКСИМАЛНА Работна Температура (°C) : 110 ДОЛЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ (ММ) : 40,87 Длабочина На Производот (Мм) : 20,75 Висина На Производот (Мм) : 11,65 домување боја : зелена Монтажа : Кабел Монтирање.

Кон својствата

Производи во категоријата