Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Конектори PCIE Сериски и паралелна порта картичка Десктоп PCI-E 1 и 2 Сериски порта картичка Вградена 2S1P COM Сериски паралелна порта картичка-

Конектори PCIE Сериски и паралелна порта картичка Десктоп PCI-E 1 и 2 Сериски порта картичка Вградена 2S1P COM Сериски паралелна

DEN 190.40
 

Производот е достапен
Достапност

Во согласност со PCI-EXPRESS1. Спецификации : Име на производ : PCIE Сериски и паралелен порта за картони : TXB099 Interface : PCI-AEPPLICABLE TYPE : Поддршка на сите PCI- E интерфејс без оглед дали е поддршка на целосен дуплекс : Support Chip : AX99100 Трансформација на стапката : 110-230400bpsplicable Оперативен систем : Поддршка MSDOS, Windows3x, 9x, NT, Win2000, Linux Supporting уред : 1. Делот за сериски порта има адреса за контрола на прекинување, што може подобро да го реши комплицираниот систем за контрола на преносот и да обезбеди протокот на податоци нема да се изгуби стабилно и ефикасно5. 99% од другите универзални 9-пински сериски уреди се поддржани кои се однесуваат : Greenmaterial : PCB+Metal Package Вклучува : 1 x PCIE Сериски и паралелно портокалово Кардон на горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.item Спецификации : Потекло : CN (потекло) Тип : SATA Cable Scertification : None Product Име : PCIE Сериски и паралелен порта за кардил : TXB099 Interface : PCIEAPPLICABLE TYPE : Поддржете ги сите интерфејси на PCIe Support Chip : AX99100 Трансмисија Стапка : 110230400bpsplicable Оперативен систем : Поддршка MSDOS, WI. Трепкајќи ја машината, ПОС, контролата на пристапот и посетеноста6. Индустриски компјутер, комуникација3. Излез 2 независни 9-пински стандардни сериски порти, ексклузивен број на порта за прекин наместо виртуелен уред, може да се поврзе со различни сериски уреди.

Кон својствата

Производи во категоријата