Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Контејнер За Ручек QYTECfh 2 парчиња/Поставена Кутија за Ручек Силиконска Кеса За Храна За Повеќекратна Употреба Свежи Запечатени Кеси Отпорни На Истекување Контејне?

Контејнер За Ручек QYTECfh 2 парчиња/Поставена Кутија за Ручек Силиконска Кеса За Храна За Повеќекратна Употреба Свежи Запечатени

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може да се држи заедно, што е многу погодно за пакување на разни намирници на здрави делови. Материјал : Силикон. Форма : Правоаголник. Карактеристика : Еколошки. Изработен е од еколошки материјали за храна и може да се користи во микробранови печки, машини за миење садови и фрижидери. Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може да се држи заедно, што е многу погодно за пакување на разни намирници на здрави делови. Материјал : Силикон. Форма : Правоаголник. Карактеристика : Еколошки. Изработен е од еколошки материјали за храна и може да се користи во микробранови печки, машини за миење садови и фрижидери. Карактеристика : Микробранова Печкаодлика : Отпорна На Истекување Боја : Бела,Сина,Зелена,Црвен Материјал : силика гелкапацитет : 500мл, 1000мл,1500мл,3000мл функција 1 : Микробранова Печка2 : Протекување3 : Еко-Пријателски.

Кон својствата

Производи во категоријата