Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Контролер FTFVASKA PS-4 Безжичен компатибилен со PS-4/SLIM/PRO, P4 контролер игри игри со игри со кабел за полнење, двојна вибрација PS4 далечински игра џојстик контролер

Контролер FTFVASKA PS-4 Безжичен компатибилен со PS-4/SLIM/PRO, P4 контролер игри игри со игри со кабел за полнење, двојна вибрација

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : Контролерот има вграден звучник и Jackек за слушалки од 3,5 мм, кој може да обезбеди две аудио опции за да ги изберете. Прво отворете ја платформата за пареа за да поставите : Сметка - Контролер - Поставки за контролирање, проверете ја рачката за совпаѓање и можете да уживате во играта. Прилагоден контролер за PS4, полн со личност!. Определување : 360 ° рафинирани аналогни стапчиња без мртва зона, новата подлога за допир на лицето на контролорот на играта им нуди на играчите прецизна контрола на PS4. Посветена е да им обезбеди на клиентите персонализирани производи и потопни искуства. Додавањето на копчето Share за споделување на вашите најголеми моменти за игри лесно како притисок на копче. Може да добиете : 1x PS4 безжичен контролер со кабел за полнење; Упатства за контролори од 1x ;. Овие дизајн ве тера да добиете моментален одговор во играта без апсолутно никакво одложување, што го прават искуството е пореално. Користете за компјутер : Безжичниот контролер за PS4 е компатибилен со компјутер (Забелешка : Поврзување со компјутер треба да инсталира приемник, а не вклучен). Покрај тоа, интегрираната мини лесна лента може да го поврати статусот на безжичен контролер на време.

Кон својствата

Производи во категоријата