Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Конјунто Деpа Ентериер Де пехо конволтура Супериорен Де тубо пара Мујер #X7

Конјунто Деpа Ентериер Де пехо конволтура Супериорен Де тубо пара Мујер X7

DEN 1070.40
 

Производот е достапен
Достапност

100% Спандекс. Сезона : Лето, Повод : Секојдневен, Далиј. Тип на шема : Чиста боја. Стил : Секојдневен, Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Без Ракави. Беж конјунто деpа ентериер де пехо конволтура супериорен де тубо пара мујер #X7 Мали. Одржување : 1. Рачно / нежно машинско перење во ладна вода. 2. Нема белило. 3. Ве молиме погледнете ја нашата слика со табела со големина за да изберете големина. 4. Мала грешка во бојата е нормална. Ние се фокусиравме на женската облека бидејќи нашата компанија е фабрика за женска облека. Ние брзо реагираме на пазарот и произведуваме висококвалитетна женска облека. За да одговориме брзо на пазарот, ние обично ги исполнувавме самите. 7 дена бесплатно враќање на средствата-враќање : овластени сме автоматски да ги прифатиме сите барања за враќање што ги исполнуваат и да обезбедиме припејд етикета за испорака кога ги исполнуваме условите за целото наше враќање/наплата. Но, ве советуваме прво да не контактирате за да избегнете недоразбирање.

Кон својствата

Производи во категоријата