Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Конверс Унисекс-Дете Чак Тејлор Ол Стар Кожа Улица Средината На Патики

Конверс Унисекс-Дете Чак Тејлор Ол Стар Кожа Улица Средината На Патики

DEN 880.00
 

Производот е достапен
Достапност

100% Кожа. Увезени. Гумен ѓон. Вратило мери околу средината на врвот од лак. Издржлива, кожна патика од средината на врвот. Поместена јака и јазик за заштита. Затворање со лизгање со јамка за пета за лесно вклучување и исклучување. Чувајќи ги сите потребни детали Од Ол Стар Чак Тејлор, Чак Тејлор Ол Стар Стрит Стрит Средна патика додава подлога и амортизирање во јаката и јазикот за издржливост и удобност.

Кон својствата

Производи во категоријата