Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Копчињата за прилагодување на бејзбол капачињата со целосен бејзбол со мода капа на капачињата

Копчињата за прилагодување на бејзбол капачињата со целосен бејзбол со мода капа на капачињата

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодлива големина : Затегнати кристали на Rhinestone Ponytail одговара најмногу : обем на главата : 21,5 "-23" (може да се прилагоди), висина на капа : 5,5 ", капа заедно : 3. Перење : Лесно за чистење и препорачување на миење на рацете. Ги задржува формата и бојата. Прилагодлива големина : Затегнати кристали на Rhinestone Ponytail одговара најмногу : обем на главата : 21,5 "-23" (може да се прилагоди), висина на капа : 5,5 ", капа заедно : 3. Прекрасен подарок : Одлично за пролетта и летото, исто така, бидете прекрасен подарок за пријателите , сестри, соученици, соработници, итн. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа. Моден дизајн : Нашата капа за бејзбол Блинг Блинг е тренд поставување мода на украсни капи - загарантирано да ве натера да се истакнете од толпата и да се чувствувате чудесно!. Само миење на рацете. 100% памук. Само миење на рацете. Сите рачно шилења, удобно, дишење и издржливо. Користете многу малку сапун. Погодно за многу прилики, спорт, забави, секојдневен живот, фестивали. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време. Затворање на тока. Широка применлива пригода : Унисекс дизајнот го прави тоа што одговара за мажи и жени за секојдневно, модна забава, спорт, риболов, патување, активности на отворено, излегување, итн. 100% памук. Затворање на токи : Прилагодливо затворање на метална тока, одлично вклопување за повеќето големини на главата обезбедуваат удобност во секое време.

Кон својствата

Производи во категоријата