Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Корпи За Складирање Корпи За Складирање Ткаенини Корпи Корпи Корпи За Складирање Корпи За Перење Корпи За Складирање Играчки Корпа за Складирање што Се Склопуваат

Корпи За Складирање Корпи За Складирање Ткаенини Корпи Корпи Корпи За Складирање Корпи За Перење Корпи За Складирање Играчки

DEN 488.00
 

Производот е достапен
Достапност

Лен, Најлон. Детска Корпа За Складирање : Практичен дизајн, дом, плакар, мал стан, детска соба или каде било просторот е ограничен. Контејнер за патување : материјалот е безбеден и издржлив, што е отпорност на абење и практичен за временска употреба. Квадратна Корпа за Перење : Во Споредба со вообичаените корпи за коцки за складирање, што е големо подобрување што треба да се примени како прекрасна декорација. Организатор на играчки : Останува исправен и не пропаѓа. Со две рачки, лесни за кревање и носење дури и кога се полни. Валканата Облека Го Попречува : Соодветен капацитет, добар за чување облека, детски играчки, ќебе и други соодветни предмети што ги сакате.

Кон својствата

Производи во категоријата