Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кошница за Складирање жица семпода Со Рачка, Пренослива Корпа За Цвеќе,Корпа За Девојчиња Од Цвет Од Слонова Коска, Метална Железна Геометриска Корпа За Корпи За Де

Кошница за Складирање жица семпода Со Рачка, Пренослива Корпа За Цвеќе,Корпа За Девојчиња Од Цвет Од Слонова Коска, Метална

DEN 1571.20
 

Производот е достапен
Достапност

Мултифункционален : овој креативен цветен аранжман може да се закачи или стави на масата, може да се користи за соба, ресторан, тераса, градинарска декорација, масичка или странична маса убава декорација. Лесно За Чистење-Избришете со влажна крпа или сунѓер за чистење по потреба. Цветната корпа е изработена од железо, кое е многу силно и издржливо. Или како декоративна декорација за виси хидропонски растенија. Мултифункционален : овој креативен цветен аранжман може да се закачи или стави на масата, може да се користи за соба, ресторан, тераса, градинарска декорација, масичка или странична маса убава декорација. Тоа ви овозможува ДА НАПРАВИТЕ САМИ по своја волја, може да се користи повеќе пати, покажувајќи различни ефекти. Спецификации : Име На Производ : Материјал За Корпа За Цвеќе : Железни Белешки : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. Апликација : многу погодна за секојдневна употреба, свадби, настани, родендени, прослави, вечери со височина и вечери со свеќи, празнични вечери.Квалитетен Материјал : оваа цврста корпа од жица од Слонова Коска е изработена од избран железен материјал, кој е многу цврст и издржлив и може да се користи долго време.

Кон својствата

Производи во категоријата