Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кошула за кучиња од TCCOBO CAMOFLAUGE LIBBON

Кошула за кучиња од TCCOBO CAMOFLAUGE LIBBON

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Совршено за вашиот најдобар пријател со крзнење!. Карактеристики со двојно игличка за врзување на вратот, потпетици и дното за удобно и издржливо вклопување за вашата пушка. Препораки за големина : x-мала (до 4 фунти.) / Мало (до 7 фунти.) / Среден (до 12 фунти.) / L (до 25 фунти.) / XL (до 35 фунти.) / 2xl (до 45 фунти.) / 3xl (до 60 bs.). За раси со поголеми гради, нарачајте една големина од препорачаниот опсег на тежина. Совршено за вашиот најдобар пријател со крзнење!. Карактеристики со двојно игличка за врзување на вратот, потпетици и дното за удобно и издржливо вклопување за вашата пушка. Препораки за големина : x-мала (до 4 фунти.) / Мало (до 7 фунти.) / Среден (до 12 фунти.) / L (до 25 фунти.) / XL (до 35 фунти.) / 2xl (до 45 фунти.) / 3xl (до 60 bs.). За раси со поголеми гради, нарачајте една големина од препорачаниот опсег на тежина. Оваа симпатична кошула за кучиња е совршена за вашиот крзнен најдобар пријател! Оваа 100% кошула за кучиња од памук, е суштинско парче за додавање на гардеробата на вашето крзно бебе.

Кон својствата

Производи во категоријата