Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кошула за жени модна маица за жени печатење на екипаж дневни лабави блузи врвови со долги ракави спандекс кошула

Кошула за жени модна маица за жени печатење на екипаж дневни лабави блузи врвови со долги ракави спандекс кошула

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Применлива сезона : Одлично е за летни и пролетни сезони, ставете го на овој врв во оваа прекрасна сезона, правејќи ве удобни и убави. Кошула за жени модна маица за жени кои печатат екипаж дневни лабави блузи врвови со долги ракави Spandex кошула жени Feature : Совршената должина на нашиот врв може да се совпадне со шорцеви, фармерки и хеланки. Пол : Девојки и жени , задолжителен летен врв за бојата на гардеробата на девојчињата : Темно сива големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Окажување : Обичните и лабави летни врвови на вратот можат да ги покриваат сите типови на тело и да ја покажат вашата убавина; Погоден е за плажа, одмор, одмор, ноќна ноќ, датира, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно секојдневно носење, итн. Можете да поставите маици во шорцеви или здолништа за да ве направат модерни во текот на целата година! Нашиот врв е о-врат со кратки ракави, обични и шик. Откако ќе го ставите, вие сте дефинитивно модерни и повеќе шармантниматеријални : популарен полиестер, се чувствувате мазно против кожата, одлично за секојдневното носење да ве одржува кул цел ден. Големината : S M L XL XXL (Ве молиме, повикајте се на табелата со големина на врвовите на сликата за жени обични есенски зимски термички врвови за жени плус со големина фустани врвови за жени активни облеки поставени женски долги ракави џеб туниќ со големина женски долги врвови на маицата, женски кошула, женски легирање Кошула чипка блуза долга ефтина блузи активни маички жени со врвот на вратот на вратот со повеќе пакувања маици жени против вратот t шорцеви жени фланел џемпер памук лесна блуза долга v вратите маички за женски женски памучни кошули девојки вратоврска.

Кон својствата

Производи во категоријата