Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кошули за тренингот на мажите на TBMPOY кратки ракави Атлетски суви вклопуваат влажни кошули кои работат со салата за активни перформанси маици

Кошули за тренингот на мажите на TBMPOY кратки ракави Атлетски суви вклопуваат влажни кошули кои работат со салата за активни

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Лесна рефлективна лента од левиот ракав за функција за предупредување. Удобност без количини : Семилики на рамнини и без јака за означување го намалуваат Чафинг и ја зголемуваат удобноста; Класичен екипаж за зголемена удобност и подвижност. Кошули со активни тренинзи со TBMPOY совршени за летни атлетски спортови како пешачење, трчање, велосипедизам, тренингот, вежбање во теретана, работа, пливање, надвор дури и дури и секојдневно носење. Машки за тренингот на Tbmpoy, кратки ракави, атлетски брз сув влага, маички за фитла, кои работат со салата за активни перформанси.

Кон својствата

Производи во категоријата