Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Крајбрежни розови женски велосипедисти шорцеви со високи тренинзи на половината 7 Контрола на стомакот за контрола на јога со страничен џеб

Крајбрежни розови женски велосипедисти шорцеви со високи тренинзи на половината 7 Контрола на стомакот за контрола на јога со

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Gusseted Crotch нуди подобрен опсег на движење. Подолг за да се обезбеди изобилство на покриеност додека се движите од поза во позирање и спречување на триење на бутовите. - Опремена, висока, широка лента за половината, лесен. Обезбедете најудобна спортска облека. Изработено за неограничено движење, рамни зашиени споеви од залепување го намалуваат најголемиот дел и несаканото триење, ви одговара како втора кожа. Оваа висока половината за велосипедисти за велосипедисти на половината е идеална за трчање, џогирање, тренингот, јога, фитнес за теретани и секојдневна употреба. Врвовите со зашиени од стакло го намалуваат најголемиот дел и несаканото триење. Анти-ОДОР измислицата го одвраќа мирисот и го инхибира растот на бактериите за да се прошири свежината; Брзо сушење, 4 начини на дишење на истегнување, ткаенина за влага обезбедува целосна покриеност. Машинско миење. Не гледајќи ладно за да се допре. Дизајнирано да ви помогне да се движите и да се протегате со леснотија, шорцевите со високи половини на половината на крајбрежната роза, со висока, без лизгање на половината, без лизгање на половината.

Кон својствата

Производи во категоријата