Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Крема за граѓанин Мелаглоу - 30 g

Крема за граѓанин Мелаглоу - 30 g

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Произведено од : Sami Labs Limited and Marketed од : Abott Healthcare Pvt. Рибар крем за осветлување и осветлување на кожата. Препорачана доза/апликација : Аплицирајте двапати на ден. Произведено од : Sami Labs Limited and Marketed од : Abott Healthcare Pvt. Рибар крем за осветлување и осветлување на кожата. Препорачана доза/апликација : Аплицирајте двапати на ден. Екстракт од литриза 40 проценти CA, ниацинамид, соја изофлавони, тетрахидрокуркумин и коична киселина. Погледнете ги снимките на пакетите за да дознаете повеќе детали за производот.

Кон својствата

Производи во категоријата