Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кревет За Мачки што Се Загрева самостојно-Двостран Кревет За Перничиња За Мачки што Дише 9 за Мало Средно Маче Кревет За Мачки Домашно Милениче

Кревет За Мачки што Се Загрева самостојно-Двостран Кревет За Перничиња За Мачки што Дише 9 за Мало Средно Маче Кревет За Мачки

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Самозагревање Мачка Кревет Перница Мат Спиење За Мали Средни Маче Куче Мачка Домашно Милениче Карактеристики На Снабдување : 2-во-1 затворен кревет за миленичиња, Удобни И Меки Куќи за Кучиња. Тоа го прави вашето домашно милениче удобно и релаксира. Практично рачно и машинско перење за чистење без проблеми. Површината на креветот за миленичиња е изработена од висококвалитетен и супер мек кадифен материјал, со добар допир и топлина, давајќи му голема удобност на вашето домашно милениче. Затоа, ние секогаш се трудиме да одговориме на вашите грижи што е можно поскоро.Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагантна ткаенина. Дизајн : Прекрасна Душек За Кревет За Миленичиња За Кученце За Мали Мачки. Здрава и мека во светла боја. - Нашите производи се исти како на сликата. Широка примена : Повеќекратна употреба, купишта нагоре, ја стимулира желбата на мачката да истражува.

Кон својствата

Производи во категоријата