Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кринестоун Лак Јазол Висат Обетки Обетка Стерлинг Сребрени Иглички Вкусна Кубни Цирконија Кристален Бисер Слатка Изјава Обетки Обетки Уши Пирсинг Симпатична Нак?

Кринестоун Лак Јазол Висат Обетки Обетка Стерлинг Сребрени Иглички Вкусна Кубни Цирконија Кристален Бисер Слатка Изјава Обетки

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Обесените Обетки Со Обесени Лакови Се Направени од хипоалергични легури и сребрени иглички, поминатиот строг тест на кожата дава без алергија, без никел, обетките за алпинистички роботи се безбедни за чувствителна кожа. Пенливи Кубни Цирконски Јазол За Пеперутки Висат Обетки Со Обетки Големина : ве Молиме погледнете ја сликата на моделот. Ако барате совршени кубни обетки Со цирконски обетки, тогаш ве покривме. Нашите прекрасни обетки со обетки се украсени со најдобра кубна цирконија од АААА одделение. Обетки со обетки од кристал. Тоа е најдобар подарок за себе, љубовник, мајка, сестра или пријател На Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот на Мајките, роденденот, годишнината. Гаранција : Вашето задоволство е нашата вечна цел. 100% задоволство и гаранција за враќање на парите. Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Кон својствата

Производи во категоријата