Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Крпи За Коса Од Ајкула Вавалад Завиткајте Супер Абсорбента Брзо Сува Симпатична Коса Турбани Извртувајте Крпи За Коса За Жени Против Разлетување

Крпи За Коса Од Ајкула Вавалад Завиткајте Супер Абсорбента Брзо Сува Симпатична Коса Турбани Извртувајте Крпи За Коса За Жени

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

●Двоен Абсорбентен Материјал●Нашите крпи за коса за сушење се изработени од двојна супер абсорбента крпа од микрофибер,така што апсорпцијата на вода е посилна од другите обични крпи за коса за сушење.Микрофибер е само еден процент од косата, која може брзо да ја апсорбира и дифузира влагата.

Кон својствата

Производи во категоријата