Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кружен Штитник За Решетки

Кружен Штитник За Решетки

DEN 3567.84
 

Производот е достапен
Достапност

Должина на пакетот : 76,2 см. Ширина на пакетот : 76,2 см. Висина на пакетот : 6,35 см. Тип на производ : СПОРТСКИ ПРОИЗВОДИ. Овој Кружен Штитник За Решетки ги покрива вашите опасни дренажни решетки и комунални кутии со не-лизгачки, рециклирани гумени капаци. Водата тече низ. Го намалува ризикот од повреди на играчите и гледачите. Околу 3/4"дебели. Кружен капак со дијаметар од 30 инчи. Боја : Темно Зелена.

Кон својствата

Производи во категоријата