Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Крв И Рози авантури #2 ВФ/НМ; Најт стрип

Крв И Рози авантури 2 ВФ/НМ; Најт стрип

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Напишано Од Бил Николс, боб хики. Илустрирано Од Марк Хестер, Џо Корони, Мет Барнс. Точка : Крв И Рози Авантури #2 Издавач : Витез Покритие Уметник : Боб Хики Писател : Бил Николс, Боб Хики Уметник : Марк Хестер, Џо Корони, Мет Барнс Белешки : Б&В оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата