Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КСИЈ Полн танг српски Готвач Ножеви Во Собата Со Носење Нож Обвивка Нерѓосувачки Челик Кујна Коска Ножеви За Месо Риба Зеленчук Сечење Алатки

КСИЈ Полн танг српски Готвач Ножеви Во Собата Со Носење Нож Обвивка Нерѓосувачки Челик Кујна Коска Ножеви За Месо Риба Зеленчук

DEN 991.68
 

Производот е достапен
Достапност

Треба да се чува на суво место. Кисели или алкални супстанции не можат да се остават на ножот долго време. Следејќи ги принципите на mechanономијата и механичките лостови, во голема мера го подобруваме искуството за сечење на клиентите. По чистењето, ножот треба да се исуши. Ве Молиме обрнете внимание на чистење на ножот. XYJ ножевите се одлични сеопфатни конструкции дизајнирани за качување, риболов, на отворено, готвење во кујна итн. Ако не го користите долго време, можете да нанесете малку масло за јадење на неа. Ве Молиме обрнете внимание на чистење на ножот. €®Преносна Кожна Обвивка Q ножот за коскење доаѓа со обвивка за да го заштити вашиот нож и може да се закачи на ременот за лесно носење при користење на отворено. +€Мултифункционален Кујнски Нож_ нож од нерѓосувачки челик е мултифункционален нож, кој е дизајниран за професионални апликации, погоден за сечење, сечење коцки, режење, сечкање со зеленчук, овошје, месо и коска за одличен додаток во кујната, кампување и искуство на отворено. Треба да се чува на суво место. €●Конкретен Дизајн®овој нож бидете дизајн со фино сечило за обработка Во Форма На V и зачукувана завршница, што ги минимизира шансите храната да се залепи за сечилото, да го олесни сечењето храна, остриот врв ви овозможува да исечете работи што нормалниот нож не би ги направил.

Кон својствата

Производи во категоријата