Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ксијахиум Сочинуваат Деца За Девојчиња 6-8 Сјај За Усни Масло За Усни Транспарентен Сјај За Вода Стаклена Усна Женска Навлажнувачка Навлажнувачка И Трајна Нелеплив

Ксијахиум Сочинуваат Деца За Девојчиња 6-8 Сјај За Усни Масло За Усни Транспарентен Сјај За Вода Стаклена Усна Женска Навлажнувачка

DEN 94.24
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува Природни И Состојки Со Својата Формула Која Е Многу Нежна И Не Ги Иритира Усните. Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас.дневни Шминки Совршени за Различни Прилики. Ќе Ви Обезбеди Услуги И Помош Во Рок Од 24 Часа. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Се Препорачува За Возраст Од 5 И Повеќе Години. Да, Користете Благ Сапун И Вода. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.8 мл Тинејџерски Шминка Подарок Кошница Масло транспарентен вода сјај стакло усна женски навлажнувачки навлажнувачки И траен нелеплив чаша усна мелем Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Сочинуваат Деца За Девојки 6-8 Усна Сјај Усна Масло Транспарентен Вода Сјај Стакло Усна Женски Навлажнувачки Навлажнувачки И Траен Нелеплив Чаша Усна Мелем 2.

Кон својствата

Производи во категоријата