Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ксинхуи Компресија пролетно продолжение Продолжение со сино светло оптоварување Спирално печат компресија умира пролет надворешен дијаметар 18мм внатрешен дијам

Ксинхуи Компресија пролетно продолжение Продолжение со сино светло оптоварување Спирално печат компресија умира пролет надворешен

DEN 1153.60
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет : стабилен и издржлив, отпорен на корозија, мазна без трње, мазно занишање, висока еластичност, добра сила на замор, има добри перформанси и услуги за услуги. Материјал : Пролетен челик. Надворешен дијаметар : 18мм. Внатрешен дијаметар : 9мм. Должина : 70мм-300мм. Широк спектар на употреба : широко користено во поправка и замена на градежништво, автомобили, продавници, авиони, машини, електрични уреди, мебел, итн. Deady.g : 18x9x200mm; значи надворешен дијаметар = 18мм Внатрешен дијаметар = 9мм должина = 200mmfeatures : сина пролет (светло оптоварување) : може да се компресира до 52% од вкупната должина на висококвалитетниот пролетен челик, прецизната машинска обработка, добра еластичност, висока ригидност и трајност. Површината е засилено и има силна структура и долг животен век. Обликот е правоаголен, а целата е подложена на силен третман на притисок, што не е лесно да се деформира или скрши.

Кон својствата

Производи во категоријата