Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КСИЈУАН 15.7 Симпатична Перница За Заптивки Плишана Играчка За Полнење, Перница За Заптивки Со Буцкаста Дупка, Перница За Гушкање Меки Маснотии,Плишана Играчка За Жи

КСИЈУАН 15.7 Симпатична Перница За Заптивки Плишана Играчка За Полнење, Перница За Заптивки Со Буцкаста Дупка, Перница За Гушкање

DEN 207.68
 

Производот е достапен
Достапност

Откако ќе го отворите пакувањето, нежно допрете за да биде меко два дена за да ја вратите првобитната форма. Домашна декорација и Перница За Грб : фасцинантен изглед кој носи топла атмосфера во вашиот дом.Материјал : Изработен од висококвалитетен и мек краток кадифен материјал и пп материјал за полнење памук, користејќи памук од полиестерска полиуретанска мешавина заедно со 100% полиестерски капак што му дава супер растеглив, мек. Симпатичната перница за заптивки ве прави удобно на софата, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА или читајќи книга.

Кон својствата

Производи во категоријата