Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Куче Влечење Играчка 12 х 2,8 Инчи Куче Обука Залак Перница Стап Играчка-Најдобро За Влечење На Војна, Кученце Обука Интерактивна Игра-Интерактивни Играчки За Средни

Куче Влечење Играчка 12 х 2,8 Инчи Куче Обука Залак Перница Стап Играчка-Најдобро За Влечење На Војна, Кученце Обука Интерактивна

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

вежбајте ги забите на кучето, што е добро за зајакнување на непцата. Оклузијата на перницата е рачно зашиена од професионалец, а оклузалната област е одредена од бодот. Дизајниран е за влечење војна, шуцхунд, агилност, прстен спорт, полиција К9 и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата