Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кугуу 2 ПАРЧИЊА Кинески Традиционални Цветни Стапчиња За Коса Гроздобер, Шноли Кинески Шноли Гроздобер Цветни Стапчиња Додатоци За Коса За Жени Девојчиња Декор За

Кугуу 2 ПАРЧИЊА Кинески Традиционални Цветни Стапчиња За Коса Гроздобер, Шноли Кинески Шноли Гроздобер Цветни Стапчиња Додатоци

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

●Едноставен и елегантен дизајн е дизајниран со цвеќиња и монистра, овие цветни стапчиња за јадење се елегантни, едноставни и извонредни, оставајќи длабок впечаток кај луѓето кога ги носите овие стапчиња за коса; тие исто така можат да ви донесат тивка и пријатна атмосфера, за да имате добро расположение во цел ден. ① Совршен подарок сетот за иглички За Коса е прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што сте го сакале на божиќ,подарок за роденден на денот на мајката или за забава,новогодишен Ден итн.

Кон својствата

Производи во категоријата