Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КУКА ЗА Венец ЕУИК за Влезната Врата, Закачалка За Врата Со Венец Прилагодлива од 15 до 25 Инчи За Висечки Божиќни Украси За Ноќта на Вештерките, Црна )

КУКА ЗА Венец ЕУИК за Влезната Врата, Закачалка За Врата Со Венец Прилагодлива од 15 до 25 Инчи За Висечки Божиќни Украси За

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Докажување на пункција-дизајнот на мазната крива може да ја заштити вашата облека да биде пробиена или да ги оштети вашите вредни предмети. Отпорен на 'рѓа-за Разлика од другите конкуренти евтини кука, нашите божиќни закачалки за венци се двојно лакирани, што значи дека имаат антикород слој кој гарантира дека куката на вратата нема да' рѓа и може да се користи долго време. Подлога за спречување гребење-пакетот на оваа кука за закачалка за врата доаѓа со некои меки сунѓерски влошки за да ја заштитите вратата; Така што нема потреба да се грижите дека мазната површина на вашата поканувачка врата останува незадоволни гребнатини. Прилагодлива Закачалка За Врата Од Венец.Висок Квалитет Со Цврст Метал-Изработен со тежок метал, куката над вратата е доволно издржлива и силна што нема лесно да се деформира и да се прицврсти. Подлога за спречување гребење-пакетот на оваа кука за закачалка за врата доаѓа со некои меки сунѓерски влошки за да ја заштитите вратата; Така што нема потреба да се грижите дека мазната површина на вашата поканувачка врата останува незадоволни гребнатини. Отпорен на 'рѓа-за Разлика од другите конкуренти евтини кука, нашите божиќни закачалки за венци се двојно лакирани, што значи дека имаат антикород слој кој гарантира дека куката на вратата нема да' рѓа и може да се користи долго време.

Кон својствата

Производи во категоријата