Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Куки за црно палто во Deezio за wallид, куки со тешки должнички за висечки палта без куки од 'рѓа, монтиран со завртки за клуч, пешкир, торби, чаша, капа за затворено и отвор

Куки за црно палто во Deezio за wallид, куки со тешки должнички за висечки палта без куки од 'рѓа, монтиран со завртки за клуч,

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Секоја ставка е загарантирана да ги надмине вашите очекувања. Добро изработени l куки : црна облога од не'рѓосувачки челик, градење за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозии и оцрнување. Ние веруваме силно во нашиот производ, затоа нудиме пазар што води 100% гаранција за задоволство. Rust Proof : Конструиран од не'рѓосувачки челик од типот 304 Премиум одделение, со додадена содржина од 18/10 хром/никел за да се заштити од корозија и 'рѓа. Карактеристики : -100% Сосема нови и висококвалитетни -Максимизирајте го просторот за складирање на вашата бања -Силно се монтира на кој било wallид, вклучен хардвер -Финиски : Црна завршница -Материјална : 100% SUS 304 пакет од не'рѓосувачки челик вклучува 10 x куки хардверски пакет 100% гаранција за задоволство од задоволство ! Нашиот главен фокус го правиме да ги одржуваме нашите клиенти среќни. Тешка должност : Направено од 3мм дополнителен густ цврст нерѓосувачки челик, максимална тежина на оптоварување : 30 кг/66 bs. Deezio обезбедува извонредна услуга за клиенти од 24x7 што нема да ве изневери. Ако не сте 100% задоволни, контактирајте не за да го вратите вашиот производ и ние ќе понудиме целосна наплата или размена!.

Кон својствата

Производи во категоријата